Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı günümüzde evden eve nakliyat kadar çok fazla tercih edilen hizmetler arasındadır. Ofis taşımacılığı kurumsal şirketler için başlı başına taşınma faaliyetleri olarak tanımlanabilir. Ofis eşyaları; mobilyasından her bölümün klase ettiği dosyaya kadar önem taşır. Bu nedenle de her bir bölümün eşyaları özenle paketlenmeli ve düzenli bir şekilde diğer mekana taşınmalıdır. İyi bir hizmet almak için de tecrübeli ekip ve koordineli bir çalışma olmazsa olmaz kuraldır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetinde Önem Verilmesi Gerekenler

Ofis taşımacılığı hizmetinde önem verilmesi gerekenler nelerdir? Ofis taşıma konusuna önem verilmesi gereken ilk nokta işinde profesyonel kalifiye elemanlarla çalışmak olmalıdır. Beraberinde profesyonel ve güvenli bir nakliye şirketi de müşteri adına gerekli olan kısmıdır. Nakliyede her zaman önerilen eşyaların sigortalınarak çalışılmasıdır. Böylelikle herhangi bir olumsuz bir gelişme halinde eşyaların güvenliği sağlanmış olacak, mağduriyet durumu sıfıra inecektir. Ofis taşımacılığında monte ve demonte işlemleri çok fazla olan bir detaydır. Bu detay taşımacılık hizmeti içerisinde dahildir.

Ofis taşımacılığı öncesinde tarafların ön görüşme esnasında taşınacak eşyaların ekspertizinin yapılması, kararlaştırılması ve ambalajlama ve parça eşya kısımları detayına kadar görüşülerek her iki taraf için uygun gün ve saat belirlenip taşınma işlemi gerçekleştirilir. Bir nakliye firması ile anlaşma sonrasında talebin sadece bir ofis taşımacılığı olduğu söylenmesi yeterlidir. Bu taleple birlikte gerekli personel ve planlama yapılacaktır. Ofis taşımacılığında birinci amaç hatasız ve zaman olayında çok kayıba uğramadan yeni adrese taşınmak ve kurulumunu sağlamaktır.

Ofis Taşıma Aşamaları Nelerdir?

Ofis taşıma aşamaları nelerdir? Ofis taşıma söz konusu olduğunda eşya yoğunluğuna göre bir tespit işlemi yapılır. Alınan sonuca göre taşınmanın tarihi ve saati belirlenerek; taşınma günü de ambalajlama konusunda uzman personeller gönderilerek çalışma başlatılır. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında her ambalaj hassasiyetle yerleştirilmesi yapılır ve transferi yapılıp yeni adreste eşya teslimine kadar müşteri ile birlikte olarak nakliye tamamlanır.

Ofis Taşıma Aşamaları Nelerdir?

Ofis taşımacılığı hizmeti, güvenlilik, hızlılık, deneyim ve profesyonellik ister. Bu kapsamda her hizmetin karşılığı müşteri memnuniyetidir. Taşınma stresini müşteri üzerinden alan da konusunda uzman olan nakliye firmasının misyonudur.

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal ofis taşıma hizmetleri için firmamız ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Telefon numaramız: 444 65 02

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir