Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı günümüzde evden eve nakliyat kadar çok fazla tercih edilen hizmetler arasındadır. Ofis taşımacılığı kurumsal şirketler için başlı başına taşınma faaliyetleri olarak tanımlanabilir. Ofis eşyaları; mobilyasından her bölümün klase ettiği dosyaya kadar önem taşır. Bu nedenle de her bir bölümün eşyaları özenle paketlenmeli ve düzenli bir şekilde diğer mekana taşınmalıdır. İyi bir hizmet almak için de tecrübeli ekip ve koordineli bir çalışma olmazsa olmaz kuraldır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetinde Önem Verilmesi Gerekenler

Ofis taşımacılığı hizmetinde önem verilmesi gerekenler nelerdir? Ofis taşıma konusuna önem verilmesi gereken ilk nokta işinde profesyonel kalifiye elemanlarla çalışmak olmalıdır. Beraberinde profesyonel ve güvenli bir nakliye şirketi de müşteri adına gerekli olan kısmıdır. Nakliyede her zaman önerilen eşyaların sigortalınarak çalışılmasıdır. Böylelikle herhangi bir olumsuz bir gelişme halinde eşyaların güvenliği sağlanmış olacak, mağduriyet durumu sıfıra inecektir. Ofis taşımacılığında monte ve demonte işlemleri çok fazla olan bir detaydır. Bu detay taşımacılık hizmeti içerisinde dahildir.

Ofis taşımacılığı öncesinde tarafların ön görüşme esnasında taşınacak eşyaların ekspertizinin yapılması, kararlaştırılması ve ambalajlama ve parça eşya kısımları detayına kadar görüşülerek her iki taraf için uygun gün ve saat belirlenip taşınma işlemi gerçekleştirilir. Bir nakliye firması ile anlaşma sonrasında talebin sadece bir ofis taşımacılığı olduğu söylenmesi yeterlidir. Bu taleple birlikte gerekli personel ve planlama yapılacaktır. Ofis taşımacılığında birinci amaç hatasız ve zaman olayında çok kayıba uğramadan yeni adrese taşınmak ve kurulumunu sağlamaktır.

Ofis Taşıma Aşamaları Nelerdir?

Ofis taşıma aşamaları nelerdir? Ofis taşıma söz konusu olduğunda eşya yoğunluğuna göre bir tespit işlemi yapılır. Alınan sonuca göre taşınmanın tarihi ve saati belirlenerek; taşınma günü de ambalajlama konusunda uzman personeller gönderilerek çalışma başlatılır. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında her ambalaj hassasiyetle yerleştirilmesi yapılır ve transferi yapılıp yeni adreste eşya teslimine kadar müşteri ile birlikte olarak nakliye tamamlanır.

Ofis Taşıma Aşamaları Nelerdir?

Ofis taşımacılığı hizmeti, güvenlilik, hızlılık, deneyim ve profesyonellik ister. Bu kapsamda her hizmetin karşılığı müşteri memnuniyetidir. Taşınma stresini müşteri üzerinden alan da konusunda uzman olan nakliye firmasının misyonudur.

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal ofis taşıma hizmetleri için firmamız ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Telefon numaramız: 444 65 02

Ofis Nakliyesi

Ofis Nakliyesi

Ofis nakliyesi nasıl olmalıdır? Hangi hizmetler ile ofis taşıma yapılmalıdır? Tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Ofis Nakliyat

Ofis nakliyat konusunda marangoz ekibi çok önemlidir. Marangoz ekibimizin görevi dolapları, kitaplıkları ve mobilyaları parçalara ayırmak ve bu parçaları balonlu naylonlara sararak yük aracına taşımaktır. Asansörlü ofis taşıma işlemlerinde ağır olan eşyalar ilk aşamada indirilir ve yük aracının en alt kısmına boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir.

Marangozlarımız eşya taşıma işlemi esnasında eşyaları parçalara ayırdıktan sonra parçalara ayrılan eşyaları yeni adreste yeniden birleştirmektedir. Bu işlem sonrasında dolaplarınızı tekrar eskisi gibi kullanabilirsiniz. Marangoz hizmeti, paketleme, asansörlü taşıma ve yük aracı tahsisi gibi konular ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Bu hizmetleri ayrı ayrı talep edebilirsiniz. Ofis taşımacılığı hizmetinde ekonomik çözümlerin yanı sıra kaliteye de önem vermelisiniz. Ekonomik ve kaliteli nakliye hizmeti için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü ofis taşıma: Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşıma hizmetinde de asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Asansörlü özelliğe sahip araçların yeri ofis taşıma ekspertiz elemanlarımız tarafından belirlenmektedir. Bu araçların yanına yük aracı yanaştırılır ve taşıma işlemine başlanır. Öncelikle ağır eşyalar indirilir ve kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilir. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilir. Asansörlü özelliğe sahip araçlarla eşyalar kısa sürede adrese ulaştırılmaktadır.

Ofis Taşıma

Ofis taşıma öncesi özel program belirlenmelidir. Bir adresten diğer bir adrese eşyaların nakledilmesi basit bir iş değildir. Bu işte her zaman için deneyim gereklidir. Modern bir filo ve işinde usta şoför ekibi diğer önemli konulardır. Paketlemede uzman ekip ve yüklemede çözüm odaklı hareket eden işçiler ofis taşıma hizmetinin en önemli maddelerini oluşturmaktadır.

Araç tercihinde ofis taşıma firmamız kamyonet tarzı araçların yanı sıra kamyon tarzı araçları ve tır tarzı araçları tercih etmektedir. Bütün araçların arka kasaları kapalıdır ve olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma özelliğine sahiptir. Araçlarımızda her zaman için zincir ve takoz gibi güvenlik malzemeleri bulunmaktadır. Kar yağışı olduğu zaman zincirler ve takozlar lastiğe monte edilmektedir.

Ekspertiz elemanlarımız eşyanın miktarını göz kararı test ettikten sonra kamyon, kamyonet veya tır yük araçlarından birini tercih etmektedir. Taşıma programında yük aracının yeri, asansörlü aracın yeri ve eşyanın indirileceği pencerenin belirlenmesi gibi konular ilk aşamada değerlendirilmektedir.

Ofis Taşıma

Florya Ofis Taşıma

Florya ofis taşıma firmaları hangileridir? Nasıl hizmetler sağlarlar? Florya ofis nakliyesi nasıl olmalıdır? Ofis taşımada dikkat edilen en önemli husus ofisin işlevinin aksamamasıdır. Firma olarak mesai dışında kısa sürede ofis taşıma hizmetiyle eşyalarınızı yerine ulaştırıyoruz. Genellikle müşterilerimiz hafta sonunu tercih etmektedir ve hafta başında yeni adreste faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızda ofis sahibinin isteklerini dikkate alarak, iş günü kaybı yaşanmadan eşyaları seri bir şekilde yeni adrese taşımaktadır.

Taşıma işlemlerinde yük aracının herhangi bir problemle karşılaşmaması için yol durumu, hava durumu ve yol çalışmaları kontrol edilmektedir. Öncelikle yağışlı olmayan bir gün tercih edilmektedir. Taşıma hizmetinde deneyim ve tecrübeyi ilk sırada değerlendiren firmamız, en iyi hizmeti verebilmek için en uygun zamanı tercih etmektedir.