Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Asansörlü ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hakkında detaylar yazımızda sizleri beklemektedir. Firma olarak asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri konusunda en başarılı firmaların başında yer almaktayız.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat nasıl ve neden yapılır? Firmamız bütün asansörlü nakliyat işlemlerinde asansörlü aracı kullanabilmektedir. Ev taşıma hizmetinden, ofis taşıma hizmetine, fuar taşıma hizmetinden, fabrika taşıma hizmetine kadar bütün kategorilerde eşya taşımaya devam ediyoruz.

Nakliyede pratik yöntemleri ilk sırada değerlendiren ekibimiz, istediğiniz süre zarfında eşyaları yerine ulaştırmaktadır. Zamanlama bizim için önemlidir. Asansörlü aracı deneyimli ve ehliyetli elemanımız kullanmaktadır. Kabini dört yüz kilo taşıyabilmektedir ve kısa sürede eşya aşağı inmektedir. Taşıma işleminde asansörlü araç ile kamyon yan yana park etmektedir. Yukarıdan inen eşyalar anında yan tarafta bulunan kamyona iletilmektedir.

Yeni adrese eşyalar ulaştırıldıktan sonra eşyaların indirilmesi işleminde de asansörlü nakliyat aracı kullanılmaktadır. Araç yukarıdan eşya indirebildiği gibi, aşağıdan yukarıya doğru eşya çıkarabilmektedir. Eşyaların kamyona indirilmesinden sonra, eşyalar güvenli bir şekilde yeni adrese indirilmektedir. Bu işlem kısa sürede gerçekleşmektedir.

Sigortalı Taşıma Hizmeti Kapsama Alanı

Sigortalı taşıma hizmeti kapsama alanı nelerdir? Pratik yöntemlerle eşya taşıma çözümleri sunan firmamız sigortalı taşıma işlemini sigorta firmasının belirttiği prosedüre göre gerçekleştirmektedir. Paketlemede veya yüklemede hata yapıldığı zaman zarar karşılanmamaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti boyunca paketleme, yükleme veya teslimat işlemleri esnasında nakliye firması zarar verirse zarar karşılanmamaktadır. Kaza sonucu meydana gelen zararlar karşılanmaktadır. Eşyayı taşıyan aracın yanması, kaza geçirmesi veya benzeri durumlarla karşılaşması, sigorta kapsamında yer almaktadır.

Neden Nakliye Sigortasına İhtiyaç Vardır?

Neden nakliye sigortasına ihtiyaç vardır? Pratik yöntemlerle eşya taşıma çözümleri sunan firmamız sigortalı taşıma seçenekleriyle eşyanızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Nakliyede çözüm uzmanı olan şirketimiz gerekli güvenli yöntemleri tercih ederek eşyanızı zamanında teslim etmektedir. Ancak beklenmedik kazaların önüne geçilemez. Beklenmedik bir şekilde meydana gelen kazaların faturası ağır olur. Bu gibi durumlarda meydana gelen maddi hasarın karşılanması için sigortalı nakliyat hizmeti tercih edilmelidir.

Sigortalı nakliye hizmetinde güveni ön plana alan firmamız, bütün eşya taşıma işlemlerinde çözüm odaklı hareket etmektedir. Etkili yöntemlerle kısa sürede eşya taşıma çözümleri sunan firma elemanlarımız istediğiniz zaman adresinize gelerek eşyaları yerinde incelemektedir. Sigortalama işlemiyle birlikte eşyanızın güvenliği en üst seviyeye çıkmış olacaktır.

Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti için 444 65 02 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir